úterý 7. října 2014

Dobrý den,
srdečně Vás zvu na Blešák, který opět organizujeme s Hankou a Míšou v proskovické sokolovně :). Báječná akce si žádá repeté.
Plagátu jsem změnila barevnost :), ale chuť se sejít a obhlídnout a ulovit  "poklady" z místních domácností je stále velká :). Těším se na blešák... na lidi... na setkání. 
Akce je benefiční, Sokolovna potřebuje opravit.Práci i života běh stále dokumentuji, ale blogovat není kdy. Tak žiju a pracuju a shrnutí nechám na klidnější časy...
Stal se ze mě na čas zedník a řemeslník :)...
Budování hnízda vrcholí.  Mezi pracovní plány se mi postupně vloudilo nejedno řemeslné odětví :)).
Dobrá rada, kterou jsem vyvodila z momentální situace: nikdy na sebe neprozraďte, že když chcete, umíte zdít, dělat špalety kolem oken atd.
Pak totiž nestihnete psát blog, reagovat na maily, dotisknout novou kolekci Kosích sester, natož nafotit novinky a tisíc dalších tvůrčích procesů. Do toho grafické zakázky, zajímavé, samé výzvy... jako vždy když je nejmíň času, není to nějaký Parkinsonův zákon??

Uspokojení z postavených zdí, dveří, které jsme s manželem vsadili a špalet za jaké se nemusí stydět ani odborník, je něco nového a neopakovatelného... doufám, že neopakovatelného :)). Únava je veliká a dřina je to řádná.
Mnohokrát padla otázka :

A ty to umíš, už jsi to dělal? Ne, ale zkusíme to. Jasně, čím začneme? Nevím.

Naštěstí s výsledkem jsme vždy spokojeni.
Místo blogů o designu a bydlení sleduji stránky svepomoci.cz a diskuze o zateplení,
omítání :)) atd.
Upřímně, budu ráda až to skončí, chci se zase zabývat jen tím co tak zbožňuju...
Moji prací.
Tímto zdravím všechny poctivé řemeslníky a lidi kteří umí. Bohužel jich není moc :).
Zdravím a mávám...Žádné komentáře:

Okomentovat